Faq dla niezalogowanego użytkownika

KupujNajlepsze to serwis łączący Użytkowników z znajdującymi się w sklepach produktami, dzięki temu Użytkownik może zlokalizować produkt w swojej najbliższej okolicy oraz dodać go do swoich lisy zakupów. Wyszukuj produkty w serwisie, sprawdzaj gdzie są one dostępne w Twojej okolicy i dodawaj je do swoich list zakupów. KupujNajlepsze umożliwia Ci szybki dostęp do informacji i lokalizacji produktów wysokiej jakości i dba o to abyś nie zapomniał ich kupić.

Serwis KupujNajlepsze umożliwia wyszukiwanie produktów wysokiej jakości i lokalizowanie ich w swojej okolicy, dzięki tym mechanizmom możesz w szybki sposób odnaleźć produkt i sklep w którym się znajduje. Odnajduj i dodawaj produkty do swoich list zakupowych a KupujNajlepsze przypomni Ci o czasie, który zaplanowałeś na ich wykonanie.

Tak, korzystanie z serwisu przez Użytkowników jest w pełni darmowe.

Zmiany swoich danych możesz dokonać po zalogowaniu się w serwisie a następnie przejść do zakładki „TWOJE KONTO” a kolejno „EDYCJA DANYCH”. Po wprowadzeniu zmian i zapisaniu, Twoje dane w naszej bazie zostaną zaktualizowane.

Tak, możesz współtworzyć swoje listy zakupowe razem ze znajomymi i wspólnie dodawać produkty, które zamierzacie kupić. KupujNajlepsze przypomni Ci kiedy musisz wybrać się do sklepu i dokonać zakupów.

Wyszukuj produkty i korzystaj z swoich list zakupowych na dowolnym urządzeniu i w dowolnym miejscu.

Aplikacje mobilne na swój telefon z systemem Android oraz iOS możesz pobrać z marketów aplikacji. Dla ułatwienia wyszukiwania przedstawiamy linki odsyłające do odpowiednich marketów systemów operacyjnych: Android, iOS

PARTNERZY