Faq dla niezalogowanego producenta

Nie. Serwis oferuje kilka płatnych planów, które zakładają wnoszenie opłat w formie abonamentowej za możliwość dodawania produktów i jednocześnie ich promowania za pośrednictwem serwisu.

Wystarczy, że zarejestrujesz konto Producenta i po zalogowaniu się do niego wybierzesz zakładkę „PRODUKTY” w poziomym menu, a następnie po przejściu do nowej podstrony klikamy w przycisk „Dodaj produkt. Otrzymasz formularz, który umożliwi zebranie wszystkich potrzebnych danych do prawidłowego promowania produktu w serwisie.

Serwis KupujNajlepsze dzięki swej funkcjonalności posiada wiele zalet, które pomogą w sprzedaży Twojego produktu. KupujNajlepsze to nie tylko promocja ale przede wszystkim wsparcie sprzedaży, dzięki czemu ma realny wpływ na sprzedaż danego produktu w określonych lokalizacjach. Dzięki zastosowaniu mechanizmów przypominania Kupujący ma mniejsze szanse, iż zapomni zakupić wybrany przez siebie wcześniej produkt.

KupujNajlepsze to doskonałe narzędzie wspierające sprzedaż poprzez promocję produktów. Serwis jest idealnym łącznikiem Klienta z punktem sprzedaży Twoich produktów. Dzięki wyszukiwarce i geolokalizacji punktów sprzedaży Klient może w szybki sposób trafić przed sklepową półkę. Ale to nie wszystko…! Klienci już nie zapomną o zakupie Twoich produktów, dzięki tworzeniu swoich list zakupowych o których zostają automatycznie powiadamiani.Dodaj swoje produkty i ciesz się większą sprzedażą swoich produktów.

Nie, posiadanie konta jest całkowicie bezpłatne

Przewidzieliśmy kilka form promowania siebie jako Producenta oraz oferowanych produktów. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki „Możliwości reklamy”, która przedstawia całą naszą ofertę w tym zakresie. Aby przejść kliknij TUTAJ

Zmiany swoich danych możesz dokonać po zalogowaniu się w serwisie a następnie przejść do zakładki „TWOJE KONTO” a kolejno „EDYCJA DANYCH”. Po wprowadzeniu zmian i zapisaniu, Twoje dane w naszej bazie zostaną zaktualizowane.

PARTNERZY